Ana sayfa Haberler

NEPCON China 2022'nin Ertelenmesine İlişkin Bildirim

Sertifika
Çin Unicomp Technology Sertifikalar
Çin Unicomp Technology Sertifikalar
Müşteri yorumları
Istikrarlı ürün kalitesi, güvenilir işbirliği ortağı

—— Bay Smith

Unicomp Techology gerçekten etkileyici.

—— Selvam N

Tekrar iyi ve güvenilir bir tedarikçi olursunuz

—— Bay Merlin Euphemia

Satın aldığımız üniteden aldığımız geri bildirimler çok iyi. Müşteri mutlu.

—— Bay Nicholas

Profesyonel bir servis ekibi Yaşam boyu ücretsiz yazılım güncelleme Zamanında teknik destek

—— Bayan Rein

Unicomp'ı ziyaret ettik. Çin'de büyük bir şirkettir. Ve mühendisleri çok profesyonel.

—— Bay Okan

Zamanlanmış çağrı ve ziyaretler Yerinde kurulum, hata ayıklama ve eğitim hizmetleri

—— Bayan Yulia

X-Ray makinesinde iyi iş çıkardın!

—— Qusaay Albayati

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
NEPCON China 2022'nin Ertelenmesine İlişkin Bildirim
hakkında en son şirket haberleri NEPCON China 2022'nin Ertelenmesine İlişkin Bildirim

Değerli katılımcılar, ziyaretçiler ve ortaklar,

 

Şanghay'daki COVID-19 salgını, şu anda ziyaretçiler için katı karantina ve kontrol önlemleri ile Mart ayından bu yana karmaşık ve acımasız.Bu süre zarfında fuarın güvenliği için ilgili tüm taraflarla yakın iletişim kurduk ve olası tüm çözümleri hayata geçirdik.Dikkatli bir değerlendirmenin ardından, size şunu bildirmekten üzüntü duyuyoruz:CCPIT Elektronik ve Bilgi Endüstrisi Alt Konseyi ve RX'in ev sahipliğinde düzenlenen NEPCON China, 19-21 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında ertelenecek ve Şanghay World Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 

Daha fazla ertelemenin neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.Önleme ve kontrolü sürdürmek için COVID-19 durumuna çok dikkat edeceğiz ve ayrıca NEPCON için ertelemeyle ilgili çalışmalar için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.Katılımcıların, ziyaretçilerin, personelin ve ortakların sağlığına ve güvenliğine en yüksek önceliği verdik ve tedarikçilere ve alıcılara çevrimiçi olarak iş değeri sunmaya kendimizi adadık.Mart ayından 10 Haziran 2022'ye kadar tedarikçiler ve alıcılar arasında 100'den fazla eşleşmeyi kolaylaştırdık ve endüstriyel gelişim ve değişim için üstün hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

 

NEPCON Asia 2022, fuar öncesi hazırlık aşamasına girdi.Sergi, 12-14 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında Shenzhen Dünya Sergi ve Kongre Merkezi'nde (Bao an) gerçekleşecek. "Sınır ötesi + çip + akıllı üretim" inovasyon felsefesinden ilham alan fuar, 1.200 Çinli ve denizaşırı ülkeleri bir araya getirecek. elektronik bileşenler, PCBA gibi alanlarda yeni ekipman ve ileri teknolojiler sergilemek için işletmeler ve markalar,röntgen muayenesi, akıllı üretim, yarı iletken paketleme ve test, yurtiçinde ve yurtdışında.Tüketici elektroniği, ev aletleri, endüstriyel kontrol, iletişim, otomobil, dokunmatik ekran, yeni enerji, tıbbi cihazlar gibi alanlarda fırsatlar yaratmak için toplam 140.000 metrekareden fazla sergi alanına sahip NEPCON Asia ile eş zamanlı olarak birkaç sergi düzenlenecek. , ve optoelektronik;Asya'nın elektronik endüstrisinin yeni canlılığını açığa çıkarıyor.Fuar ve sektörle ilgili güncellemeler için lütfen NEPCON'un resmi WeChat hesabını takip edin.

 

Birçok zorluğun üstesinden geldikten sonra, orijinal özlemimize ve kuruluş misyonumuza sadık kalacağız!NEPCON'a desteğiniz ve teşvikiniz için teşekkür ederiz.Salgın bir an önce bitsin!O zaman sizinle güvenli ve sağlam bir şekilde tanışmayı umuyoruz!

 

Menşe bağlantısı:https://www.nepconchina.com/en-gb/zhld/Moreinfo.html

Pub Zaman : 2022-06-29 17:53:36 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Unicomp Technology

İlgili kişi: Mr. James Lee

Tel: +86-13502802495

Faks: +86-755-2665-0296

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)