Ana sayfa

Unicomp Technology

şirket Profili

X-ray Akıllı Algılama Sistemi Entegratörü (Test Ekipmanı + Endüstriyel Bulut Takip Sistemi)

 

 

Shenzhen Unicomp Technology 2002 yılında kurulmuştur. X-ray teknolojisi ve akıllı algılama ekipmanının Ar-Ge ve üretiminde yer alan ulusal düzeyde bir yüksek teknoloji kuruluştur.Unicomp, dünya çapında X-ray endüstrisinde lider kuruluş haline geldi.Bu teknoloji, Kamu Güvenliği, EV Lityum pil, SMT PCBA EMS, IC, Yarı İletken, Güneş Fotovoltaik, LED, Konnektör, Otomotiv Döküm Parçaları, Tekerlek, Lastikler, Boru kaynağı, Yiyecek ve İçecekte yaygın olarak uygulanmaktadır.,Basınçlı kap endüstrisi vb.

Çin Unicomp Technology şirket Profili 0

sennicomp Technology, üst düzey bilim ve teknolojide geniş deneyime sahip yerli ve yabancı kıdemli profesyonel Ar-Ge mühendislerinden oluşan özel bir havuza sahiptir.Şirket, yeni uygulama alanlarında büyük ulusal özel proje (“02” projesi ve “863” projesi) ve X-ray algılama ekipmanı Ar-Ge'sini üstlenmektedir.Ayrıca, X-ray görüntülemenin temel teknolojisini geliştirmek için Çin Bilimler Akademisi, Tsinghua Üniversitesi vb. ile yakın işbirliği içinde çalışır.Halen Unicomp, 319 yetkili ile toplam 432 patent sunmuştur.Unicomp, ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve ISO27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi gibi çok sayıda yönetim sistemi sertifikası almıştır.

 

Today, Unicomp Technology'nin Wuxi/Jiangsu Eyaleti, Shenzhen/Guangdong Eyaleti ve Chongqing'de sırasıyla 60.000㎡'yi aşan üç Ar-Ge / Üretim tesisi bulunmaktadır.Satış ve servis merkezlerimiz Pekin, Shenyang, Tianjin, Xi'an, Qingdao, Wuhan, Chengdu, Ningbo, Xiamen vb. dahil olmak üzere Çin'in her yerinde bulunmaktadır. Şirket ayrıca ABD'de satış ve servis desteği ile uluslararası pazara girmiştir. , Kanada, Meksika, Brezilya, Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, İspanya, Avustralya, Macaristan, Romanya, Rusya, Polonya, Özbekistan, Güney Afrika, Fas, Tunus, Türkiye, BAE, Hindistan, Singapur, Malezya, Tayland, Vietnam , Filipinler, Tayvan, Hong Kong.Bu uluslararası bağlantı, Unicomp'un günümüzün X-ray endüstrisinde bir Küresel Güç olarak tanınmasına yardımcı oldu.Bugün “UNICOMP”, hem yurtiçinde hem de yurtdışında sektöre damgasını vuran bir markadır.

 

sennicomp Technology, işteki Dürüstlüğünü, Kullanımını ve Mükemmelliğini korur, en üst düzeyde Uluslararası Standartları karşılamayı taahhüt eder ve tüm müşterilerimizle duyarlı bir ortak olmayı taahhüt eder.Bu felsefe, Unicomp'un Flextronics, Foxconn, JABIL, Elcoteq, Philips, GM, Bosch, TRW, Delphi, ABB, Continental, Creation teknolojileri, Salcomp, Selcom, Computime, Emerson dahil olmak üzere birçok Uluslararası Tanınmış şirketin güçlü bir Küresel müşteri tabanı oluşturmasını sağlamıştır. , LEAR, VS Industy, Microtronics, SVI, Toshiba, NEC, Canon, Olympus, OMRON, SANYO, Fujitsu, Honda Lock, Samsung, LG, Amphenol, Littelfuse, Murata, KEMET, ROHM, Hybrionic, Cooper, ELRAD, Sumida, ELDOR , USI, Inventec, AELTA, PRIVAX, LITEON, Sensata, LuXshare, LENS, AAC Technologies, SANGSHIN ELECOM, Hisense, Skyworth, KONKA, TCL, ZTE, CHANGHONG, WINGTEC, DBG, BYD, VIVO, HIKVISION, GOOD-ARK, DES SV, CATL, Panasonic, Sony, Boston Power, BAK, GUOXUAN HIGH-TECH, Sunwoda, Coslight, TENPOWER, BMW, Tesla, Audi, CHANGAN, DONGFENG Motor, Honda, EATON, Türkiye MMS, SF Express bunlardan sadece birkaçıdır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2018-2022

 1. ● Wuxi genel merkezinin kendi binası kullanıma açıldı
 2. ● Araç X-ray Tarama Sistemi uygulaması
 3. ● Posta, lojistik, ulaşım için tamamen uygulanan X-ray tarayıcı
 4. ve diğer alanlar
 5. ● Bulut Bilişim ve Nesnelerin İnterneti'ni kurun ve geliştirin
 6. ● Kamu Güvenliği Bakanlığı, HiKvision, Yxlon ile strateji işbirliği,
 7. SF ekspres
 8. ● Yeni halka arz hazırlığı

2016-2018

 1. Wuxi genel merkezi Endüstri Parkı tamamlandı
 2. Polis terörle mücadele alanında kullanılan güvenlik ürünleri
 3. Kamu Güvenliği Röntgeni Piyasaya sürüldü

2015

 1. Bulut Bilişim ve İnternet Entegrasyonu Akıllı Kurulum ve Geliştirme
 2. teçhizat

2014

 1. X-Ray Görüntü yoğunlaştırıcının Ar-Ge'si Yabancılar için hat içi X-ray makinesi pazarı
 2. nesnelerin incelenmesi

2012-2013

 1. Endüstriyel NDT X-ray makinesinin Ar-Ge ve üretimi
 2. Üstlenilen Ulusal “863” ve “02” destekli projeler

2011

 1. Chongqing Unicomp Teknolojisi kuruldu
 2. Pil, Fotovoltaik ve Güneş Enerjisi Endüstrilerine Çözümler Sağlayın

2009-2010

 1. Gelişmiş X-ray Tüpü için Ar-Ge
 2. Wuxi Unicomp Technology, bir dizi X-ray Pazarı kurdu
 3. muayene ekipmanı

2006-2007

 1. X-ray Kontrol Ekipmanlarının Ar-Ge ve üretimi
 2. Stencil Cleaner & SPI, EMS Industry'de piyasaya sürüldü

2002-2004

 1. Elektronik Ekipman İhracatı
 2. Shenzhen Unicomp Teknolojisi kuruldu
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : UNICOMP

No. Çalışanları : 600~700

Yıllık satış : 60 Million-100 Million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Unicomp Technology Sertifikalar Çin Unicomp Technology Sertifikalar Çin Unicomp Technology Sertifikalar Çin Unicomp Technology Sertifikalar