Ana sayfa

Unicomp Technology

şirket Profili

X-ray Akıllı Algılama Sistemi Entegratörü (Test Ekipmanı + Endüstriyel Bulut İzleme Sistemi)

 

 

Unicomp Technology, 2002 yılında kurulmuştur. Ar-Ge ve X-ray teknolojisi ve akıllı algılama ekipmanı üretiminde yer alan ulusal düzeyde bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Unicomp, yerli röntgen endüstrisinde lider kuruluş haline geldi.Bu teknoloji, Kamu Güvenliği, Lityum pil, EMS, IC, Yarı İletken, Güneş Fotovoltaik, LED, Konektör, Otomotiv Parçaları, Tekerlek, Lastikler, Basınçlı kap endüstrisi vb.

Çin Unicomp Technology şirket Profili 0

Unicomp Technology, üst düzey bilim ve teknolojide kapsamlı deneyime sahip yerel ve yabancı kıdemli profesyonel Ar-Ge mühendislerinden oluşan özel bir havuza sahiptir.Şirket, yeni uygulama alanlarında büyük ulusal özel proje (“02” projesi ve “863” projesi) ve X-ray algılama ekipmanı Ar-Ge'sini üstlenmektedir.Ayrıca X-ışını görüntülemenin çekirdek teknolojisini ilerletmek için Çin bilim akademisi, Tsinghua Üniversitesi vb. İle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.Şu anda Unicomp, 319 yetkili olmak üzere toplam 432 patent sunmuştur.Unicomp, ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve ISO27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi gibi çok sayıda yönetim sistemi sertifikası almıştır.

 

TOday, Unicomp Technology'nin sırasıyla Wuxi / Jiangsu Eyaleti, Shenzhen / Guangdong Eyaleti ve Chongqing'de bulunan 50.000㎡'yi aşan üç Ar-Ge / Üretim tesisi bulunmaktadır.Satış ve servis merkezlerimiz Pekin, Shenyang, Tianjin, Xi'an, Qingdao, Wuhan, Chengdu, Ningbo, Xiamen vb. Dahil olmak üzere Çin'in her yerinde bulunmaktadır. Şirket ayrıca ABD'de satış ve servis desteği ile uluslararası pazara girmiştir. Kanada, Meksika, Brezilya, Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, İspanya, Avustralya, Macaristan, Romanya, Rusya, Polonya, Özbekistan, Güney Afrika, Fas, Tunus, Türkiye, BAE, Hindistan, Singapur, Malezya, Tayland, Vietnam, Filipinler, Tayvan, Hong Kong .. Bu uluslararası bağlantı, Unicomp'un günümüzün X-ray endüstrisinde Küresel Güç olarak tanınmasına yardımcı oldu.Bugün “UNICOMP”, hem yurtiçi hem de yurtdışında sektörün damgasını vuran bir markadır.

 

Unicomp Technology, işteki Dürüstlüğünü, Kullanımını ve Mükemmelliğini korur, Uluslararası Standartların en üst düzeyini karşılamayı taahhüt eder ve tüm müşterilerimizle duyarlı bir ortak olmayı vaat eder.Bu felsefe, Unicomp'un Flextronics, Foxconn, JABIL, Elcoteq, Philips, GM, Bosch, TRW, Delphi, ABB, Continental, Creation teknolojileri, Salcomp, Selcom, Computime, Emerson dahil olmak üzere birçok Uluslararası Ünlü şirketten güçlü bir Global müşteri tabanı oluşturmasını sağlamıştır. , LEAR, VS Industy, Microtronics, SVI, Toshiba, NEC, Canon, Olympus, OMRON, SANYO, Fujitsu, Honda Lock, Samsung, LG, Amphenol, Littelfuse, Murata, KEMET, ROHM, Hybrionic, Cooper, ELRAD, Sumida, ELDOR , USI, Inventec, AELTA, PRIVAX, LITEON, Sensata, LuXshare, LENS, AAC Technologies, SANGSHIN ELECOM, Hisense, Skyworth, KONKA, TCL, ZTE, CHANGHONG, WINGTEC, DBG, BYD, VIVO, HIKVISION, GOOD-ARK, DESAY SV, CATL, Panasonic, Sony, Boston Power, BAK, GUOXUAN HIGH-TECH, Sunwoda, Coslight, TENPOWER, BMW, Tesla, Audi, CHANGAN, DONGFENG Motor, Honda, EATON, Türkiye MMS, SF Express bunlardan sadece birkaçı.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2018-2022

 1. ● Wuxi genel merkezinin kendi binası kullanıma açıldı
 2. ● Araç X-ray Tarama Sistemi uygulaması
 3. ● Posta, lojistik, ulaşım için tamamen uygulanan X-ray tarayıcı
 4. ve diğer alanlar
 5. ● Bulut Bilişim ve Nesnelerin İnterneti'ni kurun ve geliştirin
 6. ● Kamu Güvenliği Bakanlığı, HiKvision, Yxlon ile strateji işbirliği,
 7. SF ekspres
 8. ● Yeni halka arz hazırlığı

2016-2018

 1. Wuxi genel merkezi Endüstri Parkı tamamlandı
 2. Polis terörle mücadele alanında kullanılan güvenlik ürünleri
 3. Kamu Güvenliği Röntgeni Piyasaya sürüldü

2015

 1. Bulut Bilişim ve İnternet Entegrasyonu Akıllı Kurulum ve Geliştirme
 2. teçhizat

2014

 1. X-Ray Görüntü yoğunlaştırıcının Ar-Ge'si Yabancılar için hat içi X-ray makinesi pazarı
 2. nesnelerin incelenmesi

2012-2013

 1. Endüstriyel NDT X-ray makinesinin Ar-Ge ve üretimi
 2. Üstlenilen Ulusal “863” ve “02” destekli projeler

2011

 1. Chongqing Unicomp Teknolojisi kuruldu
 2. Pil, Fotovoltaik ve Güneş Enerjisi Endüstrilerine Çözümler Sağlayın

2009-2010

 1. Gelişmiş X-ray Tüpü için Ar-Ge
 2. Wuxi Unicomp Technology, bir dizi X-ray Pazarı kurdu
 3. muayene ekipmanı

2006-2007

 1. X-ray Kontrol Ekipmanlarının Ar-Ge ve üretimi
 2. Stencil Cleaner & SPI, EMS Industry'de piyasaya sürüldü

2002-2004

 1. Elektronik Ekipman İhracatı
 2. Shenzhen Unicomp Teknolojisi kuruldu
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
Unicomp Technology
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : UNICOMP

No. Çalışanları : 300~400

Yıllık satış : Twenty Million-Forty Million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Unicomp Technology Sertifikalar Çin Unicomp Technology Sertifikalar Çin Unicomp Technology Sertifikalar Çin Unicomp Technology Sertifikalar