Ana sayfa

Unicomp Technology

Şirket profili

X-ışını Akıllı Tespit Sistemi Entegratörü (Test Cihazları + Endüstriyel Bulut İzleme Sistemi)

Unicomp Teknolojisi 2002 yılında kuruldu. Ar-Ge ve X-ışını teknolojisi ve akıllı algılama ekipmanlarının üretimi ile ilgilenen ulusal düzeyde bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Unicomp, yerli X-ray endüstrisinde lider bir kuruluş haline geldi. Bu teknoloji yaygın olarak Kamu Güvenliği, Lityum pil, EMS, IC, Yarı İletken, Güneş Fotovoltaik, LED, Konektör, Otomotiv Parçaları, Tekerlek, Lastik, Basınçlı kap sanayi vb.

Unicomp Teknolojisi, üst düzey bilim ve teknolojide geniş deneyime sahip, yerli ve yabancı kıdemli profesyonel Ar-Ge mühendislerinden oluşan özel bir havuza sahiptir. Şirket, yeni uygulama alanlarında büyük ulusal özel proje (yani “02” projesi ve “863” projesi) ve X-ışını tespit ekipmanı Ar-Ge'sini üstlenmektedir. Ayrıca, X-ışını görüntülemenin temel teknolojisini geliştirmek için Çin Bilimler Akademisi, Tsinghua Üniversitesi vb. Halen Unicomp, 319 yetkili ile toplam 423 patent gönderdi. Unicomp, ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve ayrıca ISO27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi gibi sayısız yönetim sistemi sertifikası aldı.

Bugün Unicomp Technology, Wuxi / Jiangsu Eyaleti, Shenzhen / Guangdong Eyaleti ve Chongqing'de sırasıyla 25.000 m2'yi aşan üç Ar-Ge / Üretim alanına sahiptir. Satış ve servis merkezlerimiz Pekin, Shenyang, Tianjin, Xi'an, Qingdao, Wuhan, Chengdu, Ningbo, Xiamen ve diğerleri dahil olmak üzere Çin'in her tarafında bulunmaktadır. Şirket ayrıca ABD'de satış ve servis desteği ile uluslararası pazara girmiştir. Meksika, Avrupa, İngiltere, Rusya, Brezilya, Ekvador, Avustralya, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya. Bu uluslararası bağlantı, Unicomp'un günümüz X-ışını endüstrisinde Küresel Bir Güç olarak tanınmasına yardımcı oldu. Bugün “UNICOMP”, hem yurtiçinde hem de yurtdışında sektörde bir markadır.

Unicomp Teknoloji, işinde Dürüstlüğünü, Yerine Getirilmesini ve Mükemmelliğini korumakta, en üst düzey Uluslararası Standartları karşılamayı taahhüt etmekte ve tüm müşterilerimizle duyarlı bir ortak olmayı vaat etmektedir. Bu felsefe Unicomp'un Flextronics, Foxconn, Samsung, Philips, GM, Bosch, Emerson, Delphi, TRW, ABB, BYD, ZTE, Panasonic, Sony, Murata, Littelfuse gibi birçok uluslararası tanınmış firmanın güçlü bir Global müşteri tabanını oluşturmasını sağlamıştır. Kıta, Boston Gücü, BAK, CATL, Sunwoda, Guoxuan, VIVO, Fenghua, Coslight, ManYue, ITM, SISP, Taikai, Heli, Exploitpr, Qiya, Timeng, YUNDA Express, UC Express ve YTO Express sadece birkaç isim.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2016-2018

Wuxi genel merkezi Endüstri Parkı tamamlandı

Polisle mücadele alanında kullanılan güvenlik ürünleri

Kamu Güvenliği X-ışını Piyasaya sunuldu

2015

Bulut Bilişim ve İnternet Entegrasyonu Akıllı ekipmanlarını kurun ve geliştirin

2014

X-Işını Görüntü Yoğunlaştırıcısının Ar-Ge'si Yabancı nesnelerin kontrolü için pazardaki X-ışını makinesi

2012-2013

Ar-Ge ve Endüstriyel NDT X-ray makinesi üretimi

Ulusal “863” ve “02” destekli projeler üstlendi

2011

Chongqing Unicomp Teknolojisi kuruldu

Pil, Fotovoltaik ve Güneş Enerjisi Endüstrilerine Çözüm Sağlamak

2009-2010

Gelişmiş X-ray Tüpü için Ar-Ge

Wuxi Unicomp Technology, bir dizi X-ışını muayene ekipmanı Market kuruldu

2006-2007

Röntgen ve X-ışını Muayene Ekipmanı üretimi

Stencil Cleaner ve SPI, EMS Endüstrisine başladı

2002- 200 4

Elektronik Ekipman İhracatı

Shenzhen Unicomp Teknolojisi

kuruldu

Unicomp Technology Unicomp Technology Unicomp Technology Unicomp Technology Unicomp Technology
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : UNICOMP

No. Çalışanları : 300~400

Yıllık satış : Twenty Million-Forty Million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Elektronik X Ray Makinesi satış için iyi kalite Elektronik X Ray Makinesi satış için iyi kalite Elektronik X Ray Makinesi satış için iyi kalite Elektronik X Ray Makinesi satış için